Bezbolesne usuwanie włosków z miejsc intymnych – Depilacja laserowa Gdynia

depilacja twarzy
Bezbolesne usuwanie włosków z miejsc intymnych – Depilacja laserowa Gdynia
5 (100%) 1 ocen

Atrakcyjne, delikatne ciało jest celem, do którego dąży każda kobieta. Tymczasem, żeby cieszyć się delikatną skórą coraz częściej odchodzi się od klasycznych form zwalczania niechcianych włosków poprzez stosowanie jednorazowej maszynki czy gorących wosków na rzecz depilacji laserowej, która daje trwałe rezultaty już po pierwszym zabiegu oraz utrzymuje się przez długie lata. Wykorzystywanie wosku w pewnych wypadkach prowadzi do kłopotu wrastających włosków, a z kolei depilacja mechaniczna powszechnie wywołuje rozdrażnienia naskórka. Na dodatek oba rodzaje zabierają sporo czasu oraz nie niszczą włosków na stałe, czyli skłaniają nas do tego, żeby systematycznie sprawdzać stan skóry oraz kontrolować, czy włosy nie odrosły. Te słabe sposoby wybierania nadmiernego owłosienia można na szczęście substytuować niezwykle efektywnym oraz pewnym zabiegiem, czyli depilacją laserową, która już od paru lat cieszy się coraz większą renomą. Kiedyś była zarezerwowana wyłącznie dla gwiazd czy bogatych kobiet. Dziś jest dostępna dla każdej z nas.

Depilacja laserowa Gdynia – DepilacjaVectus
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Depilacja laserowa – czy warto z niej skorzystać?

Trwała depilacja laserem, jest polecana zwłaszcza wszystkim osobom, które chcą raz na zawsze pozbyć się nadmiernego owłosienia, występującego na każdej partii ciała. Depilacja laserowa bikini, miejsc intymnych, twarzy, pach, nóg, brzucha – wszystkie te miejsca można poddać zabiegowi. Podstawową korzyścią depilacji laserowej jest przede wszystkim trwałość osiągniętego wyniku. Skóra jest delikatna na zawsze, zaraz po ukończeniu tylko 6-8 zabiegów na konkretną część ciała. Należy natomiast pamiętać, iż po takiej serii, może pojawić się potrzeba przeprowadzenia zabiegu poprawiającego, czyli tzw. dostrzałów, które usuną pojedyncze pozostałe włoski. Nie wykonywa się go od razu, a zwykle dopiero po roku czy dwóch od zakończenia serii. Wówczas na światło dzienne wychodzą te włoski, które wcześniej były w tzw. fazie utajonej.

Laserowe usuwanie owłosienia – przeciwwskazania

  • ciąża
  • posiadanie rozrusznika serca
  • problemy skórne, w tym łuszczyca oraz bielactwo
  • świeża opalenizna
  • przyjmowanie antybiotyków na krótko przed zabiegiem
  • stosowanie kuracji retinoidami
  • kuracja środkami z ekstraktem z ziół światłouczulających np. bratek, skrzyp, dziurawiec

Dla wszystkich zainteresowanych zabiegiem, polecamy: https://zdrowie.wprost.pl/uroda/10137396/depilacja-laserowa-vectus-jakie-sa-jej-zalety-clinica-cosmetologica-gdynia.html

Jak wygląda zabieg depilacji laserowej?

Sam zabieg depilacji laserowej trwa od kilkunastu minut do pół godziny. Pacjenci zanim zostaną do niego zakwalifikowani, są poddawani konsultacji. Wypełniają profesjonalną kartę, zapoznają się z przeciwwskazaniami, odpowiadają na pytania, by lekarz mógł zdecydować o możliwości przeprowadzenia zabiegu w tym określonym wypadku. W razie wątpliwości odnośnie tego, jak dandepilacja pośladkówa skóra zareaguje na laser (dotyczy to zwłaszcza delikatnych skór), następuje przeprowadzenie tzw. próby, czyli usunięcia jednego włoska, po czym obserwuje się skórę oraz podejmuje decyzję o dalszym działaniu. Jeżeli próba przebiegnie korzystnie, to wtedy lekarz może przejść do wykonania właściwego zabiegu. Polega on na naświetlaniu partii skóry przeznaczonej do depilacji wiązką promieniowania lasera. Podczas zabiegu może pojawić się odczucie mrowienia czy kłucia, jakie można zniwelować za pomocą żelu przeciwbólowego lub chłodzącego. Typowym wynikiem zabiegu jest pojawienie się obrzęku czy zaczerwienienia skóry, jakie w zależności od typu skóry może utrzymać się od paru godzin do paru dni.

Czy depilacja laserowa boli?

To, czy zabieg będzie dla nas bolesny, zależy od wielu elementów. Przede wszystkim od naszej własnej wytrzymałości na ból, jak również od umiejętności osoby, która przeprowadza zabieg.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 + = 8